Naar het archief

Wedstrijden zaterdagteams

Selecteer hieronder uw team. Om een overzicht te krijgen van enkel uw team.

Verzamelen:
Thuiswedstrijden 30 minuten voor aanvang.
Uitwedstrijden 75 minuten voor aanvang, behalve als tijdens de training anders besproken.

SUBCATEGORIES
  
 
DatumTitelLocatiePlaatsCategory
26-08-2017
09.00 u
TOGB F2 - Savosa F1 Sporthal Het Hoge LandBerkel en Rodenrijs Wedstrijden zaterdagteams , F1 Veld - Elise v.d.Heuvel/Chantal van Hees (poule ZW-ZH GF-02 V)
26-08-2017
09.00 u
nieuwe spelwijze bij Ventura voor D1 + D2 Nieuw veld VenturaSchiedam Wedstrijden zaterdagteams , D2 Zaal - Chantal/Claudia , D1 Veld - Jan/Annelies/Nathalie (poule ZW-ZH GD-04 V)
26-08-2017
11.45 u
HVOS HB1 - Savosa HB1# HVOS Sportpark de BrugSPIJKENISSE Wedstrijden zaterdagteams , HB1 veld - Boy/Chris (poule ZW-ZH HB-03 V)
26-08-2017
12.00 u
Savosa DC2 - Roda '71 DC2 AksentBarendrecht Wedstrijden zaterdagteams , DC2 Veld Sanne/Iris (poule ZW-ZH DC-04 V)
26-08-2017
12.35 u
DWS E1 - Savosa E1 Prinses BeatrixSchiedam Wedstrijden zaterdagteams , E1 Veld - Eline/Estee (poule ZW-ZH GE-02 V)
26-08-2017
13.00 u
Savosa DC1 - DIOS DC1# AksentBarendrecht Wedstrijden zaterdagteams , DC1 Veld Martin/Helma (poule ZW-ZH DC-01 V)
26-08-2017
14.00 u
Savosa HC1 - Oliveo HC1# AksentBarendrecht Wedstrijden zaterdagteams , HC1 Veld - Annelieke /Jamie (poule ZW-ZH HC-03 V)
27-08-2017
12.05 u
ETC D1# - Savosa D1 E.T.C.HOOGVLIET ROTTERDAM Wedstrijden zaterdagteams , D1 Veld - Jan/Annelies/Nathalie (poule ZW-ZH GD-04 V)
02-09-2017
10.00 u
DIOS DC3 - Savosa DC2 diosDen Hoorn Wedstrijden zaterdagteams , DC2 Veld Sanne/Iris (poule ZW-ZH DC-04 V)
02-09-2017
12.50 u
Savosa E1 - HVOS E1 AksentBarendrecht Wedstrijden zaterdagteams , E1 Veld - Eline/Estee (poule ZW-ZH GE-02 V)
02-09-2017
13.40 u
HVOS DB1 - Savosa DB1 HVOS Sportpark de BrugSPIJKENISSE Wedstrijden zaterdagteams , DB1 alias 2- Veld Dennis/Glenn (poule ZW-ZH DB-02 V)
02-09-2017
13.50 u
Savosa D2 - DWS D3 AksentBarendrecht Wedstrijden zaterdagteams , D2 Veld - Chantal/Claudia (poule ZW-ZH GD-08 V)
02-09-2017
14.40 u
Savosa D1 - DWS D2 AksentBarendrecht Wedstrijden zaterdagteams , D1 Veld - Jan/Annelies/Nathalie (poule ZW-ZH GD-04 V)
02-09-2017
15.30 u
Savosa HB1# - Saturnus '72 HB1 AksentBarendrecht Wedstrijden zaterdagteams , HB1 veld - Boy/Chris (poule ZW-ZH HB-03 V)
03-09-2017
10.55 u
VELO DC1 - Savosa DC1 Velohal/veldWATERINGEN Wedstrijden zaterdagteams , DC1 Veld Martin/Helma (poule ZW-ZH DC-01 V)

Pagina 1 van 4

COM_EVENTLIST_EXPORT_ICS