Naar het archief

Wedstrijden zaterdagteams

Selecteer hieronder uw team. Om een overzicht te krijgen van enkel uw team.

Verzamelen:
Thuiswedstrijden 30 minuten voor aanvang.
Uitwedstrijden 75 minuten voor aanvang, behalve als tijdens de training anders besproken.

SUBCATEGORIES
  
 
DatumTitelLocatiePlaatsCategory
21-04-2018
10.00 u
Achilles D1# Savosa D2 Achilles sportpark MolenvlierGORINCHEM D2 Veld - Chantal/Claudia (poule ZW-ZH GD-08 V) , Wedstrijden zaterdagteams
21-04-2018
10.00 u
Twist F2 Savosa F2 TwistVlaardingen F2 veld Elise v.d.Heuvel/Marije , Wedstrijden zaterdagteams
21-04-2018
11.00 u
Savosa F1 ETC F1 AksentBarendrecht F1 Veld - Chantal van Hees/Suzan (poule ZW-ZH GF-02 V) , Wedstrijden zaterdagteams
21-04-2018
11.50 u
Savosa E1 Snelwiek E2 AksentBarendrecht E1 Veld - Eline/Estee (poule ZW-ZH GE-02 V) , Wedstrijden zaterdagteams
21-04-2018
12.10 u
Oliveo E4 Savosa E2 mfa Het NestPijnacker E2 - veld Agnieska/Rene , Wedstrijden zaterdagteams
21-04-2018
12.50 u
Savosa D1 TOGB D2 AksentBarendrecht D1 Veld - Jan/Annelies/Nathalie (poule ZW-ZH GD-04 V) , Wedstrijden zaterdagteams
21-04-2018
13.35 u
Savosa GC1 Snelwiek HC2 AksentBarendrecht HC1 Veld - Annelieke /Jamie (poule ZW-ZH HC-03 V) , Wedstrijden zaterdagteams
21-04-2018
13.40 u
Saturnus'72 DB1# Savosa DB2# ReijerhalRIDDERKERK DB2- Veld Glenn /Patrick , Wedstrijden zaterdagteams
21-04-2018
13.40 u
Roda '71 DC2 Savosa DC2 RodaRotterdam DC2 Veld Sanne/Iris (poule ZW-ZH DC-04 V) , Wedstrijden zaterdagteams
21-04-2018
14.35 u
Savosa DC1 Roda '71 DC1 AksentBarendrecht DC1 Veld Martin/Helma (poule ZW-ZH DC-01 V) , Wedstrijden zaterdagteams
21-04-2018
15.35 u
Savosa HB1# Treffers HB1 AksentBarendrecht HB1 veld - Boy/Chris (poule ZW-ZH HB-03 V) , Wedstrijden zaterdagteams
12-05-2018
10.00 u
Vires et Celeritas E1# Savosa E1 Vires et CeleritasGouda E1 Veld - Eline/Estee (poule ZW-ZH GE-02 V) , Wedstrijden zaterdagteams
12-05-2018
10.00 u
DWS F1 Savosa F1 Prinses BeatrixSchiedam Wedstrijden zaterdagteams , F1 Veld - Chantal van Hees/Suzan (poule ZW-ZH GF-02 V)
12-05-2018
11.40 u
De Meeuwen HB1# Savosa HB1# De MeeuwenROTTERDAM HB1 veld - Boy/Chris (poule ZW-ZH HB-03 V) , Wedstrijden zaterdagteams
12-05-2018
12.40 u
Twist DC1 Savosa DC1 TwistVlaardingen DC1 Veld Martin/Helma (poule ZW-ZH DC-01 V) , Wedstrijden zaterdagteams

Pagina 1 van 4

COM_EVENTLIST_EXPORT_ICS