Beach zondag
Geschreven door Pieta Verhoef   
maandag 19 juni 2017 17:48


Zondag        Tijd                   Veld 1                         Veld 2    Uitslag          Poule JC2    1    2    3    Totaal     
Poule JC2    9,30    9,46      Savosa-Atomium         Pinnau-Twist             Savosa                   

 
Beach zaterdagavond
Geschreven door Pieta Verhoef   
maandag 19 juni 2017 17:46

Zaterdagavond            Recreanten

2x 9min.    Veld 1                                                        Veld 2

Dames      18,30    18,50    Savosa1-DWS                 Ventura-Savosa2

Heren       18,55    19,15    Heren1-Beach Boys        Oud Heren 1-Recreanten

 
Beach zaterdag
Geschreven door Pieta Verhoef   
maandag 19 juni 2017 17:40

Zaterdag    Tijd                    Veld 1                          Veld 2    Uitslag             Poule C1    1    2    3    Totaal
Poule C1    10,00    10,16    Savosa-Quintus1        Quintus2-Velo1             Savosa               
Poule C1    10,20    10,36    de Treffers-Oliveo      Dios-Velo2                    Quintus 1               

 
beach vrijdagavond
Geschreven door Pieta Verhoef   
maandag 19 juni 2017 17:34

Vrijdagavond        Dames Senioren                                                                      Poule A        1    2    3    Totaal
Veld 1                                                   Veld 2                          Heerle               
Poule A               19.30    19.46    Heerle-Savosa A         Atomium - Velo           Atomium               
Poule B               19.50    20.06    Savosa - Indus            Twist -  Saturnus        Savosa A               

 
kampfoto's 2017
Geschreven door Pieta Verhoef   
vrijdag 09 juni 2017 07:09

Hierbij de link naar de foto's van het kamp 2017 , veel kijk plezier allemaal

 

https://goo.gl/photos/WAee9NeywpjM9RYb7 DEEL 1

 

https://goo.gl/photos/851QUBwuQm4WqaWG8 DEEL 2

 

https://goo.gl/photos/x7J1Dxet9t1Zs3cn8 DEEL 3

 

 
Teamindeling 2017-2018
Geschreven door Pieta Verhoef   
donderdag 08 juni 2017 14:57

Teamindeling 2017-2018

 

Vanavond hebben de trainers/coaches de teamindeling van volgend seizoen bekendgemaakt. Hieronder vind je deze teamindeling. Er is uiteraard heel zorgvuldig vanuit verschillende kanten naar de indeling gekeken. Uitgangspunt bij de indeling is dat er zo veel mogelijk in de eigen leeftijdscategorie wordt gespeeld tenzij het voor een speler/speelster beter is een categorie hoger of lager te spelen en het qua aantallen ook uitkomt voor de teams. Het verenigingsbelang moet dan soms prevaleren boven het individuele belang. Bij vragen kun je uiteraard bij je trainer/coach terecht.

Dames senioren: Coach: Peter van Dijk/Begeleider: vacant
Sanne Krijne-Lisa IJzeren-Yolanda Kruis-Sascha van der Zaan-Nienke van Dijk-Robin Schut-Joyce van der Meide

Dames Recreanten : Coach Jenny van 't Hoff
Lisette van den Bosch-Suzan Erer-Nancy de Jong-Mirjam Kastelein-Laila Kooij-Nathalie Olij-Shirley Olislagers-Mirjam Priester-Paulien Rooduijn-Linda Tijl-Iris Brugman

Heren senioren: Coach :Ruud Slingerland/Leo Barendrecht
Perry Claessens-Andy van Duyn-Rico d'Ippolito-Peter van Luik-Jordi Damen-Patric    Roodenburg-Boy Smit-Peter Herkhof-Sander Ruisch-Mark Klos-Waiman Lam-Mike van 't Hoff

Dames A :Trainer/coach: Bozidar Zorko-Assisten: Ruud Krijne-Teammanager: vacant
Mandy van Gelder-Jamie Barkmeijer-Annelieke Bezemer-Iris de Ruiter-Megan Spuij-Danie Al-Amin-Marit Leeuwenburgh-Anna de Been-Maxim Lems-Lucie van Dijk

Dames B1 :Trainer/coach: Mike van ’t Hoff-Begeleider: Astrid Terlouw
Chris van Daele-Noa van IJzeren-Tara van Doorn-Estee Terlouw-Fleur van Hengel-Chloe van Wolferen-Eline Leeuwenburgh-Ilse de Been

Dames B2 :Trainer/coach: Dennis van Schelven/Glenn Stolk-Begeleider: vacant
Puck van Bennekum B-selectie-Denise Laurens B-selectie-An Hagendoorn B-selectie-Jalou Versloot B-selectie-Esmee Biesheuvel B-selectie-Laura Schimmer B-selectie-Naomi Slotboom B-selectie
Chelsea Slotboom-Femke Buijs-Eva Ruseler-Lisanne Tunnissen-Sophie Rienstra-Denise Haasnoot

Heren B :Trainer/coach: Boy Smit/Michael Kolenbrander/Chris van Daele
Brian van Leeuwen-Joeri van der Kamp-Bas Lansbergen-Jelle Kok-Timber van der Leer-Jolke de Jonge-Pieter Baan-Brent van Daele

Heren C :Trainer/coach: Annelieke Bezemer
Sem Kolenbrander-Justin Stierman-Menno van der Kamp-Chris Rietdijk-Marcel den Breejen-Krishan Goercharn-Max de Visser

Dames C (vanaf 13 juni selectietrainingen, uiterlijk 1 juli indeling bekend)
Trainer/coach C1: Martin Helders-Begeleider: vacant
Trainer/coach C2: Sanne Krijne/Iris de Ruiter
Jennifer Nossent-Annika Rosman-Iris van Neck-Esmee Bhattoe-Sterre Blok-Achanti van Wilgenburg-Isabel de Jonge-Demi Strijp-Kim van Leeuwen-Jalenka Jorritsma-Mabel Versloot
Naomi Hill-Sara Kruijt-Hailey Otterspeer-Amber Ruiten-Sofie Kok-Rosanna Liekens-Donna Kortland-Desiree Blom-Eva Verwey-Maya Looi

Dames D1 :Trainer/coach: Jan van ’t Hoff/Annelies van Vugt/Nathalie Olij
Nikki Barkmeijer-Olij Sanne-Amy Anderson-Luna Luiten-Amber de Koning-Lieselotte van Vugt-Tessa Ueberfeldt-Britt Dekker-Julia Kruijt-Tess Verwater

Dames D2 :Trainer/coach: Chantal Peters/Claudia Hoenstok (evt hulp van Jalou en Puck)
Jamy-Lee Hasselbaink-Tessa van Wijk-Esmee Hutting-Erim Celikkol-Hayley van Deursen-Megan Duits-Jelena Verstralen-Anouck den Breejen-Silvia Leisberger-Noa Noordzij-Linsey Kok-
Lois Versloot

E-jeugd :Trainer/coach: Eline/Estee (evt hulp van Suzan Erer/Agnieszka)
Charlotte van der Wielen-Lotte Willemstein-Jhenna Boxman-Anne Simons-Elyse Liekens-Dahlia Akin-Kiki Brouwer-Esther van den Berge-Sanne Keur

F-jeugd : Trainer/coach: Chantal van Hees/Elise van den Heuvel
Lyndsey van der Meide-Fay Oostindien-Meerthe Haaitsma-Mila van Gelder-Angelina Sesto-Emma Simons